„La Fenetre” IK ir Latvijas uzņēmums, kas tika dibināts 2012. gadā ar mērķi nodrošināt augošo tirgus pieprasījumu pēc augstākas kvalitātes logiem un durvīm, saglabājot arī budžeta risinājumus logu/durvju nomaiņā.

Neskatoties uz to ka esam diezgan jauna firma, šai sfēra esam profesionāļi. Nepārtraukta pieredze darbā ar logu un durvju konstrukcijām gūta kopš 2000. gada.

Gadu gaitā esam rūpīgi analizējuši un izvēlējušies savus sadarbības partnerus par galveno kritēriju nosakot izstrādājumu kvalitāti.

Mēs esam gatavi sniegt profesionālas konsultācijas un katram klientam piedāvāt savu individuālo risinājumu.

Inovācijas

Arvien pieaugošajā pieprasījumā pēc enerģijas ietaupījumiem, komforta un drošības, mēs klientiem piedāvājam visprogresīvākos risinājumus logu un durvju tirgū.

Kvalitāte

Mēs koncentrējamies uz augstiem kvalitāts standartiem, rūpējoties par nemitīgu kvalitātes kontroli un nepārtrauktu attīstību uz augstākajiem standartiem.

Fleksibilitāte

Mūsu lielākais spēks ir mūsu elastīgumumā. Plaši sakaru kanāli un informācijas analīze ļauj mums ātri reaģēt uz klientu vajadzībām un tirgus izmaiņām.

Partnerattiecības

Konsultācijas, uzmērīšana, pasūtījuma apstrāde, montāža, garantija un pēcgarantijas apkalpošana, ļauj mūsu attiecībās saglabāt ilgstošu sadarbību un uzticību.